Konkurranse – Vinn billetter til Steve Aoki konsert!

zXmJSObkbtHL5D1ekhkB4ECqm_77vvWsBvM8f4R4qBI

Nå er jeg så heldig å få muligheten til å dele ut billetter til Steve Aoki konserten som holdes i Oslo Spektrum 19. september :D Steve Aoki er en grammy-nominert international DJ, amerikansk electro house musiker og plateprodusent. Han er også et av topp 10 mest kjente DJs over hele verden og i september kan du være så heldig å se han live! Jeg trekker ut 1 vinner som får billett til seg selv & en venn. Spektrum kommer til å koke, så dette vil du ikke gå glipp av!

Det eneste du trenger å gjøre er å DELE dette innlegget, og skrive en kommentar nedenfor med navn & mailadresse. Vinneren trekker jeg allerede fredag morgen ♥

Arrangementet finner du på Facebook HER. Der holdes det nå også en konkurranse i samarbeid med PepCall der du og en venn kan vinne helikoptertur over Oslo, og bli kjørt til/fra i superbiler fra Autoxo.no :D

Lykke til ♥

20 kommentarer

  1. Anniken overgaard

    anniken overgaard. ankis_o@hotmail.com

  2. Kine Radford Sletner
    Kine.sletner@hotmail.com

    Herreguuud så gøy :D

  3. Ole Jørgen pusekatt Mohaugen

    Mjaaaaau

  4. Anna Spjøtvoll
    annasp_94@hotmail.com

  5. Julie husa

    har såå lyst å vinne!!

  6. Malin Johansson

    Malin Johansson
    malin_maria@icloud.com

  7. Åh, jeg vil så gjerne vinne!
    samirahoummira@gmail.com

    :) Ha en fin dag videre, Carroo!!

  8. Ingvild Stende Levernes

    Ingvildsl@hotmail.com :)

  9. Jade Halseth :)

    Jadech@netcom.no

  10. Marie Oma

    Gjort! Moex@hotmail.No

    :D

  11. Susann Elisabeth Pettersen

    Kjæresten min har bursdag den dagen så det hadde vært en super gave til han :-)

    susann_-92@hotmail.com

  12. Når kommer bakgrunnen for september ut? :D

    1. Caroline Maria

      Den kommer i løpet av tirsdagen :D

Skriv en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *